Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Invert Hareketi : Hazırlık egzersizleri, püf noktaları ve farklı girişleri

Kursu al

Her seviyedeki pole’ cunun faydalanabileceği Invert Paketi, Invert hareketine hazırlık aşamaları ile başlıyor, farklı invert teknikleri ve girişleri ile sona eriyor. Gökçe Hoca’mızın detaylı anlatımı ve benzersiz egzersizleri ile bu hareketin içini dışına çıkaracak, neyi neden yaptığınızı anlayarak ilerleyeceksiniz.

Invert Paketi’miz pole serüveninizin her anında geri dönüp bakabileceğiniz, egzersizlerinin farklı aşamalarını her daim çalışabileceğiniz uzun soluklu bir hareket incelemesidir. Eğitmenlik yapıyorsanız her seviyedeki öğrencinizin ihtiyacını anlayıp destek olmanıza yardımcı olacak.

İlk kısımda invert hareketini yaparken dikkat edilecek unsurlardan, dengeli beden pozisyonundan ve baş aşağı durmanın genel anatomi bilgilerinden bahsediyoruz. Daha sonra invert hareketine özel detay ve bütüncül kondisyon egzersizlerine geçiyor ve koordinasyon çalışmalarıyla hareketi pekiştiriyoruz.

Sonraki bölümlerde ise henüz kendini yerden yukarıya kaldıramayanlar ama baş aşağı kombolara girmeye can atanlar için invert’e farklı giriş önerilerinde bulunurken invert’ ü hali hazırda yapabilenler için de değişik teknikler öneriyoruz.

Invert Hareketi : Hazırlık egzersizleri, püf noktaları ve farklı girişleri
Fiyat:
1.200TL