Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Stüdyo Dersleri

Pole Dans Teknik

Bu derste trick var, poz var, tırmanma var, koreografi var, ne ararsan var. Her hafta adım adım ilerleyen daha teknik ağırlıklı bir derstir. Ben ileride havada taklalar atmak istiyorum, ayaklarım yerden kesilsin, uçup kaçayım diyenleri buraya alıyoruz.

Team Sexy

Bu derste her ekolden seksilik fırtınaları esiyor: Stripper style, old school, new school, russian exotic, Australian style… Her seviyeye açık ve koreografi temelli olarak ilerliyor. Pleaserı’ını kapan gelsin. Pleaser'sız katılımcılara da önerimiz çorap.

Pole ile Akrobasi

Pole üzerinde yapılan akrobatik hareketlere hazırlık, giriş ve hakimiyet çalışılır. Hem yerde, hem pole üzerinde yapılan flipleri, parendeleri, kipleri, twistleri ve her türlü taklaya gelmeleri güvenle öğrenip çalışabilirsiniz. Her seviyeye uygun aşamalarımız mevcut.

Ders Programı

Pole’a yeni başlayacaksanız yeni açılan derslerimizi öğrenmek için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz. Eğer dersin wassap grubunda değilseniz ve drop-in katılacaksanız mutlaka bize haber verin ki iptal durumunda açıkta kalmayasınız.

Yaklaşan Etkinlikler

Pole4Fun Festivali
Mayıs 14, 2022
Barock Bar / Maslak