Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Yıllardır pole ve eğitmenlik yapan iki kardeş olarak Joy Of Pole stüdyosunu 2019 yılında küllerimizden tekrar doğarak kurduk. Öncelikli amacımız herkesin kendisini özgür ve güvende hissedebildiği bir öğrenim ve sosyalleşme alanı oluşturmak ve pole dans ve benzeri pratiklerin bizde yarattığı olumlu etkileri başkalarıyla paylaşabilmek.

Zaman geldi geçti yıl oldu neredeyse 2023. Uzun bir süre stüdyomuzu yönettikten sonra fark ettik ki, günümüz koşullarında mekan işletmeye çalışıp delirmemek elde değil. Artan zamlar, kiralar bizi yordu. Hayalimizdeki başka projelere (pole dans yarışmaları, kamp ve inzivaları) zaman ve enerji ayıramamaya başladık. Biz de el ele tutuştuk, derin bir nefes aldık ve stüdyomuzu kapattık

Bir süre online eğitimlerimize ve organizasyonlarımıza odaklanacak, pole dans direklerimizin sistemlerini geliştirip yenilikler yapacağız. Bizi ara ara workshoplar verirken de yakalayabilirsiniz.

Mizyonumuz ve Vizyonumuz

İnsanların, bedenlerinin şeklinden bağımsız olarak fiziksel kapasitelerini ve ifadelerini artırmayı hedefliyoruz. Bu süreçte kendilerini sadece toplumun onayladığı yanlarıyla değil bütünüyle kabul edip sevebilmeleri bizim için çok önemli.

Bir yandan kendimizi geliştirirken, diğer yandan şimdiye kadar öğrendiklerimizi paylaşmayı ve hep beraber büyümeyi hedefliyoruz. Bu arada bastırılmış korkularımızı, sensüalitemizi ve etrafımızdakileri rahatsız ediyor diye törpülediğimiz yanlarımızı kullanarak hareket etmeyi öğreniyor ve öğretiyoruz.

Pole yapmak bahane, ruhumuzun karanlıklarıyla raks etmek şahane!