Stüdyomuz

Stüdyomuzda grup ve özel derslerimize katılabilirsiniz. Stüdyomuz 5 metre yüksekliğe sahiptir ve şu alanlardan oluşur :

Büyük Salon (12 Pole) – Küçük Salon (8 Pole) – Personal Training (1 Pole)

Soyunma alanı ve dolaplar – Chill Zone – Duşlar

Derslerimiz

Pole Dans Teknik
Yeni başlayanlara önerimiz. Dönüşler, pozlar, tırmanış, kombo ve koreografilerin çalışıldığı temel ders. Her hafta adım adım ilerler. Seviyeler sırasıyla TEMEL, B-1, B-2, B-3, INT PREP., INT-1, INT-2 ve ADV. olarak adlandırılır.

Pole ile Akrobasi
Her seviyeye uygun. Pole aparatı ile akrobatik hareketlerin çalışıldığı, yer ile ilişkinin araştırıldığı ders.

Team Sexy
Başlangıç ve orta olmak üzere 2 farklı seviyesi var. Koreografi ve dans odaklı, trick’lerden çok geçişlerin çalışıldığı ders.

Aerial Mix
Hoop, trapez, aerial silk ve benzeri aparatların bazen sırayla bazen aynı anda çalışıldığı her seviyeye uygun bir ders. 

Pole Sport
Pole’u sadece spor olarak yapmak isteyenlere özel hareketler, kombolar, setler ve egzersizler. Unisex ve her seviye.

O Zaman Dans

Çeşitli stillerin bazen harmanlandığı bazen tek tek işlendiği bu derste pole yok, dans çok. Hem teknik çalışma hem de doğaçlama ve koreografinin iç içe olduğu bu derste bedeninizi daha yakından tanıyacak, bolca eğlenecek ve müzik il uyum üzerine çalışacaksınız. Her seviye.

Antrenman Saatleri

Antrenman saatlerimiz için ayırdığımız süre boyunca gelip kendi kendinize çalışabilirsiniz. Müzikler stüdyomuzun playlist’inden çalınır, saygı çerçevesinde alanımız paylaşılır.

Antrenman saatimizden stüdyomuzda aylık kayıtlı olmayan pole’cular da faydalanabilir. Antrenman saati aylık üyeliği olanlara ücretsiz, misafir pole’culara ayrılan süre boyunca 50TL’dir.

Salon Kiralama

Joy Of Pole öğrencileri bütün salonu kendi başına kullanmak, kendi müziğinizi koyabilmek, kimseyi rahatsız etmeden video çekmek ve rahatça takılabilmek için saatlik 100 TL ödeyip belirli gün ve saatleri rezerve edebilirler. Rezervasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca stüdyomuz video klip ve çeşitli çekimler için de kiralanabilmektedir. 


GRUP DERSLERİ

Grup derslerine kayıt olduğunuz zaman, her hafta atnı gün ve saatteki derse gelir ve adım adım sınıfça ilerlersiniz. Dersi kaçırdığınız günler için ödemeniz ertelenmez. Gelemediğiniz dersler yerine bir ay içinde seviyenize uygun başka derslere girip telafinizi yapmış olursunuz. Aylık ödeme yaptığınız zaman toplam 4 ders için kaydolursunuz.

 • Belli bir derse aylık kayıt olduktan sonra her hafta aynı gün ve saatte o derse gelirsiniz.
 • Aylık ödemelerde toplam 4 ders için ödeme yapmış olursunuz.
 • Drop-in derslerde geleceğinizi önceden haber verin ki yerinizi ayıralım.
 • İlk dersinizi deneme dersi olarak yaptıysanız ve devam etmeye karar verdiyseniz (ki bizce kesin vereceksiniz) üstünü aylığa tamamlayabilirsiniz
 • 48 saat ünceden iptalini haber vermediğiniz takdirde telafiniz veya iadeniz olmaz.
 • Kaçırdığınız dersleri bir ay içinde başka bir derse gelerek telafi edebilirsiniz. Sizin seviyenize uygun olması yeter. Pole ayırmak için bize haber vermeyi unutmayın.
 • Seviyenizin uyduğu bütün derslere girebilirsiniz. Bu da her seviye olan derslerin hepsine ve pole dans teknik derslerin size uyanına demek.
 • Sınırsız kayıt kontenjanımız en fazla 8 kişidir. 
 • Girmek istediğiniz dersleri önceden bize söyleyin ki yerinizi ayırabilelim. Eğer kapasitesi doluysa size haber verelim.

Özel Dersler

 • Özel ders aldığınızda ders programı biraz daha size göre şekillenir. Ders saatinizi isterseniz fix’ler isterseniz her hafta değiştirirsiniz. Salonlardan birinin ve eğitmeninizin müsait olduğu her hangi bir gün ve saate rezervasyon yapabilirsiniz.
 • İlla ki tek gelmenize gerek yok. Özel derslere arkadaşlarınızla da katılabilirsiniz.
 • Fiyatlar birlikte çalışmayı seçtiğiniz eğitmenden eğitmene farklılık gösterebilir. Biz stüdyo olarak her eğitmenin özel derslerinde kendi fiyatını belirlemesini tercih ediyoruz. İlk dersiniz için aracı olduktan sonra iletişiminizi eğitmeninize devam ettiriyorsunuz.
 • Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.