Ebeveynlikte Human Design

Kursu al

Başlangıç tarihi: 5 Temmuz 2023 çarşamba

Saat: 21.00-22.00

Süreç: 10 hafta

Eğitimin amacı, ebeveynlere hem kendi enerjilerini hem de çocukların öz halini tanıtıp, bu ikisi arasındaki dinamikleri yönetebilmeleri için stratejiler oluşturmalarına yardımcı olmaktır.

Human design sistemine dair aldığım eğitimleri ve eğitim hayatında/ebeveynlikteki deneyimlerimi harmanlayarak hayatınızı kolaylaştırıp keyifli hale getirebilmek üzere hazırladığım bu eğitimde; zaman zaman sıra dışı gibi görünse de denediğinizde çok iyi hissettiren farklı stratejilerle karşılaşacaksınız. Ebeveynlikle, kendi ebeveynliğinizle, toplumun bekledikleriyle ve sizin çocuğunuzdan beklentilerinizle ilgili bildiğiniz her şeye bir reset atmaya ve yeniden yapılandırmaya ne dersiniz? Cevabınız evetse doğru yerdesiniz. Gelin, sizin enerjinize uygun ebeveynlik nasıl oluyormuş, çocuğunuzun ihtiyacı olan destek nasılmış beraber bakalım :).

Not: Bu, kendi haritanı anlama veya kişisel analiz gibi bireysel detaylara ineceğimiz bir eğitim değildir. Genel enerjiler üzerinden tamamiyle ebeveynlik ve çocuğumuzla bağ kurma odaklı bir eğitimdir. Fiyatı uygun tutabilmek adına kontenjanı yüksek tutmayı tercih ettim, dolayısıyla buluşmaarda başta sadece ben anlatacağım. En son hafta bireysel olarak soru cevap alanı açacağım. Bunun dışında sorularınızı, deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz bir telegram grubu da kurulacak.

Giriş: Aura tipleri/etkileri/stratejileri

1
Giriş: Aura tipleri / etkileri /stratejileri
2
Otorite nedir/ otorite tipleri /pratik uygulama örnekleri
3
Profil çizgileri / kombinasyonlar / hayatımızdaki etkileri
4
Tanımlı/Tanımsız merkez / birbirine etkileri / soruları
5
Tanımlı-tanımsız merkezler devam.

Section

1
Çocuklarda enerji tipi stratejisini destekleme /yönlendirme
2
Çocuklarda otoriteyi destekleme / yönlendirme
3
Enerji tiplerinin ve bazı merkezlerin spesifik ihtiyaçları
4
Çocuklarda profili yönetme / destekleme / öğrenme / beslenme
5
Bireysel soru-cevap
Ebeveynlikte Human Design
Fiyat:
1.800TL