J.O.P. Online

Önceden kaydedilmiş videolarla sistematik ilerleyen pole dans eğitim portalı.

Nasıl Çalışıyor?

Aldığınız online kurslar ile daha önceden çekmiş olduğumuz ders videolarına erişiminiz oluyor. Böylece kendi dilediğiniz zamanda videoları açıp dersinizi yapabiliyorsunuz. Bir kere aldığınız ders profilinizdeki Derslerim başlığı altına ekleniyor ve hep sizde kalıyor. Diledikçe tekrar edebiliyorsunuz.

Seviyemi nasıl anlarım?

Seviye sistemimize göre haftada bir derse geliyorsanız yaklaşık 2 ayda bir seviyeniz artar. Seviye sıramız Temel, B1, B2, B3, INT prep., INT ve ADV. Emin değilseniz bize danışabilir veya her zaman en temelden başlayıp bildiğiniz hareketlere farklı açılardan bakmayı deneyebilirsiniz.

Fırından yeni çıktı

Eğitmenler Eğitimi modüllerimizden biri olan Egzersiz Bilimi, Isınma ve Aşamalandırma konusunu Gökçe Sevinç Gürmen Hoca’dan öğrenmek isteyenler kaçırmasın. Bir daha uzun bir süre canlı olarak bu konuyu anlatmayacakmış. Zoom üzerinden (pratik olanı için gelebilen varsa stüdyoda) yapılacak olan bu dersler kaçmaz.

POLE DANS TEKNİK KURSLARI

Tekniğinizi adım adım ilerletmek ve hareket haznenizi genişletmek için hazırladığımız 8 derslik kurslar.

EGZOTİK FLOORWORK

Tekniğinizi adım adım ilerletmek ve hareket haznenizi genişletmek için hazırladığımız 8 derslik kurslar.

DİĞERLERİ

Invert hareketini her açıdan inceleyen teknik dersimizden havada yaptığımız splitlere özel hazırlanan esneme dersine kadar yok, yok! Kombolar ve benzeri az sayıda ama konseptli dersler burada.