Joy Of Pole Stüdyosunun online eğitim portalına hoş geldiniz.

Amacımız,

Sistematik bir şekilde ilerleyen bir Online Pole Dans eğitimi verebilmek. Türkiye’nin ilk Pole Dans öğrenenleri ve öğretenleri olarak kendi başına bir şeyler öğrenmenin zorluğunu biliyoruz. Yüzlerce tutorial arasından gerçekten iyi anlatılanları bulmak, seviyelerini anlamadığımız hareketleri denemek bizim de zamanında yaptığımız şeyler. Bu siteyi de tam olarak bunlardan kurtulmak, kafa karıştırmadan öğreniminize katkıda bulunmak için kurduk.

Kendi kendinize evde Pole Dans öğrenmek veya antrenman saatlerinde yeni kombolar denemek istiyorsanız sizin için buradayız.

Özetle Joy Of Pole Online sitesini fiziksel olarak yan yana gelip birlikte çalışamadığımız pole severler için hazırladık. Videoları çekerken samimiyetimizi bozmamaya ve yılların verdiği eğitmenlik deneyimimizden ödün vermemeye and içtik. Hem ders programımızı hem de hareket açıklamalarımızı sizin evde tek başınıza öğrenebileceğiniz şekilde güncelledik.

Biz Kimiz ?

Bu siteyi ilk kurmayı hayal eden ve planlayan Pole dünyasında bir çok ilke adını yazdıran Sevinç Hall’dan (siz onu Joy G. Wild olarak biliyor da olabilirsiniz) başkası değil. Sitenin kurulmasından, videoların çekilmesinden ve işlenmesinden sorumlu ise bendeniz Selen. İki kardeş olarak buradayız

Ama yalnız değiliz! Şimdilik videolarda sadece biz olsak da, stüdyomuzda bizimle birlikte ders veren diğer eğitmenlerimiz de çok yakında farklı farklı tutorial’lar ve kurslarla aramıza katılacak.