Biz Kimiz?

Çok derin bir soru oldu.

Bu siteyi kurmayı ilk hayal eden ve planlayan Pole dünyasında bir çok ilke adını yazdıran Sevinç Gürmen Hall’dan (siz onu Joy G. Wild olarak biliyor da olabilirsiniz) başkası değil. Sitenin kurulmasından, videoların çekilmesinden ve işlenmesinden sorumlu ise bendeniz Selen Gürmen Sanders. İki kardeş olarak buradayız.

Amacımız sistematik şekilde ilerleyen bir Online Pole Dans eğitimi sunabilmek. Türkiye’nin ilk Pole Dans öğrenenleri ve öğretenleri olarak kendi başına bir şeyler öğrenmenin zorluğunu biliyoruz. Yüzlerce tutorial arasından gerçekten iyi anlatılanları bulmak, seviyelerini anlamadığımız hareketleri denemek bizim de zamanında yaptığımız şeyler. Bu siteyi de tam olarak bunlardan kurtulmak, kafanız karışmadan, keyifle öğreniminize katkıda bulunmak için kurduk.

Özetle Joy Of Pole Online sitesini fiziksel olarak yan yana gelip birlikte çalışamadığımız pole severler için hazırladık. Videoları çekerken samimiyetimizi bozmamaya ve yılların verdiği eğitmenlik deneyimimizden ödün vermemeye and içtik. Hem ders programımızı hem de hareket açıklamalarımızı sizin evde tek başınıza öğrenebileceğiniz şekilde güncelledik.

 

Eğitmenlerimiz

Stüdyomuzda eğitmenler olarak küçük ve samimi bir ailemiz var. Online portalımızda ise şimdilik sadece iki kişiyiz. Ama çok yakında sayımız artacak!

Sevinç Gürmen Hall

(Joy G. Wild)

Selen Gürmen Sanders